#سوالات متداول سوالات متداول

تعدادی از سوالات پر تکرار را ما اینجا پاسخ داده‌ایم ، درصورتی که هنوز سوالی پیش از خرید دارید از یکی از روش های صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

در قسمت درباره ما توضیحات کاملی در مورد ایده شکل‌گیری AD Bioinformatics براتون قراردادیم که اگر مطالعه کنین جواب سوالتونو دریافت می‌کنید. اما به طور کلی رسالت ما آموزش آنلاین مهارت آنالیزهای زیستی و همچنین همکاری در پروژه های تحقیقاتی و کلینیکال است.

دسته اول : دوره‌های رایگان 

دسته دوم : دوره‌های غیر رایگان

دوره‌های رایگان 

برای شرکت در دوره‌های رایگان فقط کافیه در سایت عضو بشین و بعد در هرکدام از دوره‌های رایگان که علاقه دارید ثبت‌نام کنین و در انتها با گذراندن آزمون مربوط به اون دوره و کسب حدنصاب، گواهی مربوط به شرکت در اون دوره رو دریافت کنین.

دوره‌های غیر رایگان

برای دسترسی به دوره‌های نقدی، نیاز هست ابتدا در سایت عضو شوید و در قدم بعدی به صفحه دوره موردنظر خود رفته و آن دوره را به شکل نقدی تهیه کنید، از زمانی که شما هزینه دوره را پرداخت کنید می‌توانید به تمام جلسات دوره و همین‌طور آپدیت‌های آینده دوره به شکل کامل تا ابد ! دسترسی پیدا کنید. در انتهای دوره با گذراندن آزمون مربوط به اون دوره و کسب حدنصاب، گواهی مربوط به شرکت در اون دوره برای شما صادر می‌شود. برای دوره هایی که آزمون انتهای دوره ندارند شما میتوانید درخواست صدور گواهی خود را از طریق پیامرسان وب‌سایت یا ازطریق واتس‌آپ ما به شماره 09363270533 ارسال کنید تا در اسرع وقت گواهی مربوطه برای شما صادر شود.

دوره‌های ما یا برگزارشده‌اند و تمام محتوای این سری دوره‌ها به‌صورت صفرتا صد در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. همچنین دوره‌های دیگری نیز وجود دارند که  دارای پیش ثبت‌نام هستند و در تاریخ مشخص شروع می‌شوند و دارای تقویم آموزشی مشخصی هستند. توصیه ما این است که حتماً این سری از دوره‌ها را از دست ندهید، چراکه دارای جلسات لایو رفع اشکال بیشتری نسبت به دوره‌های برگزارشده هستند.

دوره‌ها به‌صورت ویدئویی با بهترین کیفیت در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرند. برخی از جلسات علاوه بر ویدئو ممکن است حاوی ضمایمی از قبیل فایل‌های PDF یا ویدئوهای فرعی جلسه آموزشی یا … باشند که لینک دسترسی به آن‌ها در صفحه جلسه مربوطه برایتان قرار داده می‌شود. علاوه بر این بسته‌های آموزشی دوره‌ها به‌صورت آفلاین هم قابل‌دسترسی هستند که شما می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید و در کامپیوتر خود داشته باشید، اما باید توجه داشته باشید که ویدئوهای اصلی آموزشی در این پکیج‌ها دارای قفل سخت‌افزاری است. به این معنی که این ویدئوها، تنها در کامپیوتری که شما کد آن را جهت دریافت رمز دوره‌ها به بخش فروش داده‌اید قابل‌اجرا خواهند بود.

این مشکل می‌تواند به خاطر دو دلیل باشد:

دانلود ناقص فایل

این احتمال وجود دارد که فایل دانلودی شما به شکل ناقص دانلود شده باشد. که در این صورت نیاز است دوباره فایل موردنظر را دانلود کنید.

استفاده نکردن از WinRar

ما از فرمت rar برای فشرده‌سازی حداکثری فایل‌های خود استفاده می‌کنیم، به دلیل اینکه این فرمت در همه سیستم‌عامل‌ها مانند zip به‌خوبی پشتیبانی نمی‌شود، گاهاً کاربرانی که این فایل‌ها را دانلود می‌کنند با مشکل باز کردن آن‌ها مواجه می‌شوند. بنابراین دوستانی دارای سیستم‌عامل ویندوز‌ هستند، حتماً از آخرین ورژن winRar و کاربرانی که دارای سیستم‌عامل mac هستند از keka استفاده نمایند تا برای باز کردن فایل‌ها به مشکلی برخورد نکنند.

اولین دلیل آن است که روند آموزش شما و میزان مشاهده شما در سایت ثبت میشود و شما به راحتی متوجه میشوید که چقدر از دوره را پیش رفته اید و همچنین نکته مهم دیگر آن است که در انتهای هر دوره میتوانید با گذراندن آزمون آن دوره، در صورتی که حدنصاب قبولی را کسب کردید، گواهی مربوط به آن دوره را دریافت کنید. و البته اگر هم در دوره ای که شما ثبت نام کرده اید ویدئوی آپدیتی اضافه شود شما خیلی زود خبردار میشوید و آن را تماشا میکنید. پس ارتباط خود با وب‌سایت را همیشه حفظ کنید.