وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
2,000,000 تومان

پکیج جامع بخش ژنتیک مولکولی با تمرکز بر توالی‌یابی سنگر

در پکیج توالی‌یابی سنگر علاوه بر اینکه به آنالیز سکانس‌های سنگر میپردازیم، به بخش های مختلف یک آزمایشگاه ژنتیک پزشکی مولکولی نیز پرداخته میشود. از بخش استخراج و نکاتی که در این قسمت باید رعایت شود تا طراحی پرایمر و انجام آزمایش PCR که عضو جدایی ناپذیر یک آزمایشگاه مولکولی هست، توضیح داده میشود. در بخش آنالیز توالی‌های حاصل از تکنیک توالی‌یابی سنگر، نمونه های بیماران مختلف با هدف تعیین واریانت ها در سطوح Germline و Somatic در تست های مختلف در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد و همزمان در ویدئوهای آموزشی نیز نحوه آنالیز و تفسیر واریانت ها آموزش داده میشود. گفتنی است در این پکیج علاوه بر توضیح گایدلاین ACMG برای طبقه بندی واریانت‌های Germline، گایدلاین ACMG/AMP به جهت طبقه بندی واریانت‌های Somatic نیز به طور کامل شرح داده شده است و پس از این دوره شما دید کاملی در مورد تفسیر واریانت های Germline و Somatic کسب خواهید کرد.

از اهمیت این دوره باید بیان شود، از آنجاییکه تکنیک توالی یابی سنگر، استاندارد طلایی تشخیص واریانت‌ها می باشد و در آزمایشگاه های تشخیص پزشکی مولکولی در سطح کشور در حال مشاهده رشد روز افزون آن هستیم، این دوره میتواند فرصت خوبی برای مهارت آموزی شما به عنوان دروازه ی ورود شما به آزمایشگاه های تشخیص مولکولی باشد.

در ویدئوهای این پکیج، من، میلاد عیدی، مرحله‌به‌مرحله تمام زیروبم نکات علمی بخش مولکولی و مخصوصا آنالیز سنگر را به شما توضیح میدهم و تمام اتفاقات غیرمنتظره‌ای که در انجام آزمایشات PCR و آنالیزها ممکن است برای شما رخ دهد را سعی کردم پوشش دهم. توجه داشته باشید که این دوره هم مطابق تمام دوره های ما در صورت نیاز، ممکن است در آینده آپدیت هایی دریافت کند.

شاید به این موارد نیز علاقمند باشید